سوالی داری؟

لیوان نفیس کوچک 291

صاف

تعداد :

  کارن

  معرفی محصول:

  لیوان نفیس کوچک کارن از ظروف پرکاربرد در هر خانه و آشپزخانه از شرکت کارن می باشد.

  لیوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید از بهترین مواد تولید شود زیرا مواد اولیه بهداشتی و مرغوب نقش مهمی را در سلامت خانواده ایفا می کند. پلاستیک فشرده محصولی است که به منظورهای مختلف بکار می رود. شرکت کارن با استفاده از پلاستیک فشرده به تولید لیوان نفیس کوچک و شیک و ساده ای پرداخته است و لذت استفاده از ان را به شما هدیه می دهد.

  لیوان نفیس کوچک کارن از جنس پلاستیک فشرده درجه یک، بهداشتی و مقاوم تهیه شده است همچنین به دلیل جنس مرغوب و باداوم این لیوان نفیس، به راحتی قابل شست و شو با دست یا ماشین ظرفشویی می باشد؛ این لیوان نفیس مرغوب و با کیفیت بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه شدید می باشد.

  لیوان نفیس کوچک کارن با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی با قالب گرد طراحی شده است که فضای کمتری را اشغال می نماید و  می توانید بهترین استفاده را از مکان خود داشته باشید. همچنین با طراحی زیبا و منحصر به فردش، تنوع رنگ زیبایی دارد. این محصول دارای یک دسته می باشد.

  کارن پلاستیک در سال 1392 تاسیس گردید. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی برداشته است و توانسته به تولید این لیوان نفیس کوچک بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد لیوان نفیس کوچک کارن به طول 9 سانتی متر، به عرض 7 سانتی متر و به ارتفاع 6 سانتی متر تولید می شود. این محصول به 6 رنگ صورتی، سفید، سبز پاستیلی، ابی پاستیلی، قرمز و صورتی پاستیلی( کالباسی) تولید می شود؛ همچنین وزن این لیوان نفیس50 گرم می باشد.

  مشخصات لیوان نفیس کوچک 291

  • رنگ

   سبز, سفید, صورتی, کالباسی

  مقایسه ( 0 مورد )