سوالی داری؟

فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون

21,500 تومان 20,500 تومان

تخفیف %۴.۷

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون انتخابی ایده آل و ابزاری مورد نیاز برای تکمیل کردن لوازم نظافت و گردگیری آشپزخانه و خانه می باشد.

  با ست فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون به راحتی امور نظافتی روزانه منزل و یا محیط کارتان را سریع تر و بهتر انجام دهید.

  فرچه و خاک انداز فانتزی، از پلاستیک مقاوم و با کیفیت جهت گرد و غبار روبی و تمیز کردن گوشه و کنار منزل ساخته شده است تا استحکام مناسبی داشته باشد و بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه آسیب نبیند همچنین در برابر فشار کار، مقاوم باشد. قسمت برس فرچه و انتهای خاک انداز از جنس پلاستیک درجه یک می باشد و دوام نسبتا خوبی دارد. بالای دسته خاک انداز، قطعه پلاستیکی ایجاد شده است تا بعد از تمام شدن کار نظافت، فرچه بر روی خاک انداز متصل شود و فضای کمتری را اشغال کند.

  ست فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون در نظافت منزل، محیط کار و فروشگاه ها استفاده می شود. برای هدایت بهتر زباله ها به درون خاک انداز، به لبه خاک انداز تکه ای پلاستیک قرار داده شده است که زباله ها و گرد و خاک به راحتی در خاک انداز قرار بگیرد و همچنین جهت کندن لکه های سخت مناسب می باشد.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ست فرچه و خاک انداز فانتزی بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد

  مشخصات فنی:

  ابعاد فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون به طول 17 سانتی متر، به عرض 4 سانتی متر و به ارتفاع 24 سانتی متر تولید می شود. همچنین وزن این محصول  130 گرم می باشد. این محصول به چهار رنگ صورتی، سفید، سبز پاستیلی و صورتی پاستیلی ( کالباسی) تولید شده است.

  مشخصات فرچه و خاک انداز فانتزی لیمون

  مقایسه ( 0 مورد )