سوالی داری؟

ظرف فریزری چهار خانه کوچک

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  ظرف فریزری 4 خانه کوچک لیمون از لوازم و ظروف پر کاربرد، ضروری و ساده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  ظرف فریزری 4 خانه کوچک لیمون برای قرار دادن گوشت و سبزیجات در فریزر مورد استفاده واقع می شود. این ظرف فریزری کار را راحت تر کرده است زیرا استفاده از کیسه فریزر پس از مدتی پاره می شود و بخشی ازمواد غذایی به بیرون می ریزد یا به سختی مواد غذایی از کیسه جدا می شود.

  ظرف فریزری 4 خانه کوچک لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، بهداشتی و مرغوب تولید می شود. این ظرف فریزری دارای طراحی زیبا ساخته شده از پلاستیک فشرده، مقاوم و بادوام است که در نگه داری از موادغذایی مانند گوشت چرخ کرده، لوبیا سبز، نخود فرنگی، ذرت و … در فریزر نقش به سزایی دارد و دیگر نیازی به کیسه فریزر ندارید و بهداشتی تر می باشد.

  ظرف فریزری 4 خانه کوچک لیمون درب دار می باشد و به صورت قفلی محکم بسته می شود تا مواد داخل آن به بیرون نریزد و هوا به داخل این ظرف فریزری وارد نشود. این محصول 4 خانه تولید می شود. همچنین قابل استفاده در ماکروفر می باشد. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ظرف فریزری 4 خانه کوچک بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ظرف فریزری 4 خانه کوچک لیمون به طول 22 سانتی متر، به عرض 21 سانتی متر و به ارتفاع 3 سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این جا تخم مرغی 200 گرم می باشد.

  مشخصات ظرف فریزری چهار خانه کوچک

  • رنگ

   سبز, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )