سوالی داری؟

ظرف فریزری چهار خانه بزرگ

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  ظرف فریزری 4 خانه بزرگ لیمون از لوازم و ظروف پر کاربرد، ضروری و ساده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  ظرف فریزری 4 خانه بزرگ لیمون برای قرار دادن گوشت و سبزیجات در فریزر مورد استفاده واقع می شود. این ظرف فریزری کار را راحت تر کرده است زیرا استفاده از کیسه فریزر پس از مدتی پاره می شود و بخشی ازمواد غذایی به بیرون می ریزد یا به سختی مواد غذایی از کیسه جدا می شود.

  ظرف فریزری 4 خانه بزرگ لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، بهداشتی و مرغوب تولید می شود. این ظرف فریزری دارای طراحی زیبا ساخته شده از پلاستیک فشرده، مقاوم و بادوام است که در نگه داری از موادغذایی مانند گوشت چرخ کرده، لوبیا سبز، نخود فرنگی، ذرت و … در فریزر نقش به سزایی دارد و دیگر نیازی به کیسه فریزر ندارید و بهداشتی تر می باشد.

  ظرف فریزری 4 خانه بزرگ لیمون درب دار می باشد و به صورت قفلی محکم بسته می شود تا مواد داخل آن به بیرون نریزد و بوی مواد غذایی داخل ظرف به فضای یخچال وارد نمی شود. این محصول 4 خانه تولید می شود که می توان چهار مواد غذایی متفاوت را در ظرف نگه داری کرد . همچنین قابل استفاده در ماکروفر می باشد. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ظرف فریزری 4 خانه بزرگ بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ظرف فریزری 4 خانه بزرگ بزرگ لیمون به طول 22 سانتی متر، به عرض 21 سانتی متر و به ارتفاع 5/4 سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این ظرف فریزری 255 گرم می باشد.

  مشخصات ظرف فریزری چهار خانه بزرگ

  • وزن 268 g
  • ابعاد 22 × 21 × 4.5 cm
  • رنگ

   سبز, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )