سوالی داری؟

ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتر

صاف

تعداد :

  لیمون

   

  معرفی محصول:

  ظرف فریزری  مستطیلی 600 میلی لیتر لیمون از لوازم و ظروف نگهدارنده و پر کاربرد در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتر لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، بهداشتی و مرغوب تولید می شود. این ظرف فریزری با طراحی زیبا، ساخته شده از پلاستیک فشرده، مقاوم و بادوام است که در نگه داری از موادغذایی مانند گوشت چرخ کرده، لوبیا سبز، نخود فرنگی، ذرت، میوه و … در فریزر، یخچال و ماکروفر نقش به سزایی دارد.

  ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتر لیمون درب دار می باشد که به صورت قفلی محکم بسته می شود تا هوا وارد ظرف نشود؛ همچنین بوی مواد غذایی داخل ظرف به فضای یخچال وارد نمی شود. این ظرف قابلیت تحمل دما از 20 الی 120 درجه سانتی  گراد را دارد همچنین در صورت استفاده در ماکروفر، بدون درب استفاده شود. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتری بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتر لیمون به طول 5/14 سانتی متر، به عرض 10 سانتی متر و به ارتفاع 7 سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این ظرف فریزری 200 گرم می باشد.

   

   

   

   

   

  قابل استفاده در ماکروفر و فریزر و مناسب برای نگهداری انواع مواد غذایی

  هنگام استفاده در ماکروفر ظرف را بدون درب قرار دهبد .

  مشخصات ظرف فریزری مستطیل 600 میلی لیتر

  • رنگ

   سبز, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )