سوالی داری؟

ظرف فریزری مربع 1/6 لیتر

16,000 تومان 15,300 تومان

تخفیف %۴.۴

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  ظرف فریزری  مربع 6/1 لیتر لیمون از لوازم و ظروف پر کاربرد، نگهدارنده و ضروری در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  ظرف فریزری مربع 6/1 لیتر لیمون از مواد درجه یک، بهداشتی و بادوام تولید می شود که به دلیل بهداشتی بودن مناسب جهت نگه داری غذا و  مواد غذایی مانند لوبیا سبز، نخود فرنگی، ذرت، میوه، حبوبات و … در فریزر، یخچال و ماکروفر می باشد. این محصول از جنس پلاستیک فشرده می باشد.

  ظرف فریزری مربع 6/1 لیتر لیمون درب دار است که درب این محصول چهار  قفله می باشد و به راحتی و محکم بسته می شود  تا هوا وارد ظرف نشود و همچنین دارای نوار سلیکونی می باشد تا بوی مواد غذایی داخل ظرف به فضای یخچال وارد نشود، این ظرف قابلیت تحمل دما از 20 الی 120 درجه سانتی  گراد را دارد همچنین در صورت استفاده در ماکروفر، بدون درب استفاده شود. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ظرف فریزری مربع 6/1 لیتر بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ظرف فریزری مربع 6/1 لیتر لیمون به طول 15 سانتی متر، به عرض 15 سانتی متر و به ارتفاع 6سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این ظرف فریزری 500 گرم می باشد.

  مشخصات ظرف فریزری مربع 1/6 لیتر

  • وزن 214 g
  • ابعاد 22.5 × 16 × 7 cm
  مقایسه ( 0 مورد )