سوالی داری؟

سینی متوسط کلاسیک

29,000 تومان 23,400 تومان

تخفیف %۱۹.۳

تعداد :

  کارن

  معرفی محصول:

  سینی متوسط کلاسیک کارن از لوازم پر کاربرد و ساده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  سینی یا طبق ظرفی مسطح با لبه کوتاه و عمق کم است. از سینی برای حمل ظروف، پذیرایی و آشامیدنی و … استفاده می شود. همچنین جنس سینی ها ممکن است از فلزات گوناگون، پلاستیک، چوب، ملامین و … باشد. سینی متوسط کلاسیک کارن از جنس مواد اولیه درجه یک و مرغوب می باشد؛ این سینی متوسط کلاسیک از ملامین سبک ساخته شده است که وزن کمی دارد و برای مصارف دم دستی بسیار مناسب است. سینی ها در اشکال مختلف ساخته می شوند این سینی متوسط کلاسیک، در قالب مستطیل و سایز متوسط می باشد که در داخل کابینت یا هر جایی که بخواهید قرار می گیرد و جای کمی را اشغال می کنند.

  سینی متوسط کلاسیک کارن دارای طراحی زیبا و متنوع می باشد. این سینی دارای دو دستیگره در دو طرف سینی به رنگ نقره ای می باشد.

  کارن پلاستیک در سال 1392 تاسیس گردید. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی برداشته است و توانسته به تولید این سینی متوسط کلاسیک بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این سینی متوسط کلاسیک کارن به طول  سانتی متر، به عرض  سانتی متر و به ارتفاع  سانتی متر تولید می شود. این محصول به رنگ سفید و با طرح های متفاوت عرضه می شود؛ همچنین وزن این سینی متوسط کلاسیک 115 گرم می باشد.

  مشخصات سینی متوسط کلاسیک

  مقایسه ( 0 مورد )

  کالاهایی که دیده اید

  گلدان بانوشاک 3 قلو
  آبکش دورنگ متوسط
  صندلی تاشو کوچک
  شیشه شوی بزرگ گلچین
  سطل کاغذ شیار دار کوچک