سوالی داری؟

سطل گرد چهارلیتری

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  سطل گرد 4 لیتری لیمون محصولی پر کاربرد از برند لیمون می باشد.

  سطل گرد 4 لیتری لیمون، مناسب جهت زباله های خشک و تر  در مکان های مختلف مانند اشپزخانه، اداره، سرویس بهداشتی و … می باشد. جنس این نوع سطل پلاستیک فشرده می باشد، که از مرغوب ترین پلاستیک تولید شده است.

  سطل گرد 4 لیتری لیمون، پدال دار می باشد، پدال دار بودن این سطل در رعایت بهداشت تاثیر بیشتری دارد و مانع انتقال آلودگی ها به دست می شود و یا در صورت کفی یا کثیف بودن دست، تماس دست کفی یا کثیف با سطل کمتر می شود. پدال این سطل، روان است و به راحتی درب سطل باز و بسته می شود.

  سطل گرد 4 لیتری لیمون دو مخزنه تولید می شود که تخلیه این سطل به راحتی انجام می شود؛ همچنین مخزن این سطل دارای دستگیره محکم و مقاوم می باشد. در پشت این سطل یک دستیگره استیل جهت جا به جایی راحت تر تعبیه شده است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این سطل گرد 4 لیتری بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  سطل سطل گرد 4 لیتری لیمون به رنگ های سبز پاستیلی، صورتی و سفید تولید می شود؛ هچنین ابعاد این سطل پدالی به طول 5/21 سانتی متر، به عرض 5/21 سانتی متر و به ارتفاع 29 سانتی متر می باشد. وزن این محصول 1500گرم است.

  مشخصات سطل گرد چهارلیتری

  • وزن 894 g
  • ابعاد 29 × 21.5 × 29 cm
  • رنگ

   سبز, سفید, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )