سوالی داری؟

سطل کاغذ شیار دار کوچک

14,300 تومان 13,600 تومان

تخفیف %۴.۹

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون محصولی از برند لیمون می باشد.

  سطل زباله ها معمولا از جنس های متفاوتی مانند فلز، پلاستیک، چوب تولید می شوند و دارای سایز بندی متفاوتی هستند، هر سایز و جنس متفاوت، بسته به نوع کارایی در مکان های مختلف مورد استفاده واقع می شود. سطل زباله در کلیه مکان ها نقش مهمی در حفظ بهداشت، نظافت و نظم محیط اطرافمان دارند.

  سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون، از جنس پلاستیک درجه یک و مرغوب ترین پلاستیک تولید شده است. این سطل های شیار دار در رعایت بهداشت بسیار مهم خواهد بود. سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون مناسب استفاده در مدارس، دفتر کار، منازل، اداره، محل کار و …  جهت جمع آوری و تفکیک کاغذ مورد استفاده می باشد. حتی می توان در اشپزخانه ها، سرویس بهداشتی و … استفاده کرد.

  سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون بدون درب می باشد؛ این سطل دارای دو دستگیره محکم و مقاوم در طرفین می باشد. جهت راحتی کار و حفظ نظافت سطل، می توان داخل سطل زباله، نایلون بزرگ قرار داد.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  سطل کاغذ شیار دار کوچک لیمون به یک رنگ های صورتی، سبز پاستیلی و بنفش تولید می شود؛ هچنین ابعاد این سطل به طول 20 سانتی متر، به عرض 20 سانتی متر و به ارتفاع 22 سانتی متر می باشد. وزن این محصول 500 گرم است.

  مشخصات سطل کاغذ شیار دار کوچک

  مقایسه ( 0 مورد )