سوالی داری؟

ست فریزری نسترن3 عددی

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  ست فریزری نسترن 3 عددی لیمون از لوازم و ظروف نگهدارنده، پر کاربرد و ضروری در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  ست فریزری نسترن 3 عددی لیمون برای قرار دادن گوشت و سبزیجات در فریزر، یخچال و مایکروویو مورد استفاده واقع می شود. این ظرف فریزری کار را راحت تر کرده است و استفاده از کیسه فریزر را کم تر می نماید همچنین این ظروف بهداشتی تر می باشد.

  ست فریزری نسترن 3 عددی لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، بهداشتی و مرغوب تولید می شود. این ظرف فریزری با طراحی زیبا و متنوع ساخته شده از پلاستیک فشرده، مقاوم و بادوام است که در نگه داری از موادغذایی مانند گوشت چرخ کرده، لوبیا سبز، نخود فرنگی، ذرت و … در فریزر، یخچال و یا استفاده در ماکروویو نقش به سزایی دارد.

  ست فریزری نسترن 3 عددی لیمون درب دار تولید می شود و محکم بسته می شود تا مواد داخل آن به بیرون نریزد و بوی مواد غذایی داخل ظرف به فضای یخچال وارد نمی شود. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این ست فریزری نسترن 3 عددی بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ست فریزری نسترن 3 عددی لیمون به طول 20 سانتی متر، به عرض 5/13 سانتی متر و به ارتفاع 3 سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این ظرف فریزری 200 گرم می باشد.

  مشخصات ست فریزری نسترن3 عددی

  • وزن 316 g
  • ابعاد 20 × 13.5 × 3 cm
  • رنگ

   سبز, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )