سوالی داری؟

زنبیل لیمون

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  زنبیل لیمون  محصول پرکاربرد در خانه و آشپزخانه می باشد.

  اگر برای نگه داری وسایل مهم خود و لوازمی مانند اسباب بازی کودکان نیاز به یک سبد یا زنبیل دارید زنبیل لیمون این کار را برای شما انجام می دهد. می توانید در یک گوشه قرار دهید وسایل و لوازم را درون سبد قرار دهید یا در اتاق کودکتان قرار دهید و بعد از بازی، وسایل بازی را داخل سبد بیندازید.

  زنبیل لیمون از مواد اولیه مرغوب و غیر سمی ساخته شده است و مقاومت خوبی دارد؛ بیشترین وسایلی که در منزل از آن ها استفاده می کنیم از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید از مواد اولیه مرغوب تهیه شوند.

  زنبیل لیمون خوش ساخت و با طراحی منحصر به فرد می باشد و در قالب گرد ساخته شده است همچنین از آن برای کاربرد های متنوع می توان استفاده کرد. این زنبیل جهت سهولت در خرید و نگه داری وسایل می باشد. به دلیل مشبک و حفره های تعبیه شده بر روی سبد جهت نگه داری لباس های چرک در حمام و یا در کنار ماشین لباسشویی مورد استفاده واقع می شود، روزانه در هر خانه ای، تقریبا حجم زیادی لباس چرک و کثیف جهت شست و شو جمع می شود همچنین می توان لباس های شسته شده را درون زنبیل قرار داد تا بر روی بند قرار دهید تا خشک شوند.

  زنبیل لیمون دارای دو دسته در طرفین می باشد و به راحتی قابل جابه جایی می باشد. این سبد  به راحتی شسته می شود و در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این زنبیل  بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این زنبیل لیمون طول 39 سانتی متر، به عرض 39 سانتی متر و به ارتفاع 39 سانتی متر تولید می شود. این محصول به چهار رنگ صورتی، سفید، سبز پاستیلی و صورتی پاستیلی (کالباسی) عرضه می شود؛ همچنین وزن این زنبیل630 گرم می باشد.

  مشخصات زنبیل لیمون

  • وزن 584 g
  • ابعاد 39 × 42 cm
  • رنگ

   سبز, سفید, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )