سوالی داری؟

جارو نپتون دومحوره

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  جارو نپتون دومحور یا دوقلوی لیمون، محصولی از شرکت صنعت سازان با نام تجاری لیمون، جهت استفاده سریع در منزل و یا محل کار است.

  جارو نپتون دو محور لیمون، جارویی است که در هر مکانی به دلیل سبکی و حمل آسان قابل استفاده است. این جارو نپتون دستی از پلاستیک با دوام و درجه یک ساخته شده است ودر برابر ضربه ها و فشارهای نه چندان شدید مقاومت خوبی دارد؛ همچنین نسبت به کیفیت این محصول با قیمت مناسب ارئه شده است.

  جارو نپتون دو محوره لیمون، وسیله ای کاربردی در نظافت و بهداشت منزل است و به دلیل داشتن دو ردیف برس، قادر به جذب ذرات ریز و گرد و خاک در مسافت بیشتری، بدون مصرف برق می باشد. این جارو نپتون، قابلیت بالایی در پرزگیری و برداشتن زباله و مواد ریز بر روی فرش و موکت دارد. به دلیل ابعاد کوچک، فضای کمی را اشغال می نماید و به راحتی در هر جایی جا می گیرد.

  بر روی این جارو نپتون دستی یک دکمه جهت باز شدن راحت تر قرار داده شده استتا زباله و پرزهای داخل جاروی نپتون را بتوان خالی کرد. برس های این جارو نپتون دو محوره از جنس مواد اولیه درجه یک تولید شده است، برس های این محصول قابلیت تعویض دارند و به راحتی می توانید این برس ها را تعویض نمایید، طول عمر جارو نپتون بیشتر می شود و با کمترین هزینه، مدت زمان زیادی از جارو نپتون دستی دو محور لیمون می توانید استفاده نمایید، به دلیل ابعاد کوچک، فضای کمی را اشغال می نماید و به راحتی در هر جایی جا می گیرد.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این جارو نپتون دو محوره بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این جارو نپتون دو محوره به طول 16 سانتی متر، به عرض 11 سانتی متر و به ارتفاع  7  سانتی متر است. رنگ جارو نپتون لیمون، به 4 رنگ صورتی، سفید، سبز پاستیلی و صورتی پاستیلی ( کالباسی) ساخته شده است؛ وزن این محصول 140 گرم می باشد.

  مشخصات جارو نپتون دومحوره

  • وزن 136 g
  • ابعاد 18 × 10 × 7 cm
  • رنگ

   سبز, سفید, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )