سوالی داری؟

جاتخم مرغی 6 عددی دربدار لیمون

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  جا تخم مرغی 6 عددی درب دار لیمون از لوازم پر کاربرد، ضروری و ساده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  تخم مرغ از مواد غذایی با ارزش است و برای انسان ها منبع غذایی محسوب می گردد. تاریخ استفاده از تخم مرغ با تاریخ استفاده انسان از مرغ به عنوان غذا یکی می باشد.

  تخم مرغ باید تازه باشد و در یخچال نگه داری شود تا از فساد آن جلوگیری شود، تخم مرغ ها را باید در درون ظروف درب دار نگه داری کنید که  بهترین ظروف، جا تخم مرغی 6 عددی درب دار لیمون می باشد.

  جا تخم مرغی 6 عددی درب دار لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، مستحکم و مرغوب تولید می شود. این جا تخم مرغی دارای طراحی زیبا و ساخته شده از پلاستیک مقاوم است که در نگه داری از تخم مرغ نقش به سزایی دارد. جا تخم مرغی دارای درب می باشد و به اسانی باز و بسته می شود. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این جا تخم مرغی 6 عددی درب دار بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این جا تخم مرغی 6 عددی درب دار لیمون به طول 5/16 سانتی متر، به عرض 12 سانتی متر و به ارتفاع 7 سانتی متر تولید می شود. ا ؛ همچنین وزن این جا تخم مرغی800 گرم می باشد.

  مشخصات جاتخم مرغی 6 عددی دربدار لیمون

  • رنگ

   اکرولیک

  مقایسه ( 0 مورد )