سوالی داری؟

باکس سبزیجات مستطیل

صاف

تعداد :

  لیمون

  معرفی محصول:

  باکس سبزیجات مستطیل لیمون از لوازم و ظروف پر کاربرد، ضروری و نگهدارنده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.

  باکس سبزیجات مستطیل لیمون از پلاستیک فشرده، بهداشتی و شفاف ساخته می شود که به دلیل بهداشتی بودن مناسب جهت نگه داری سبزیجات و میوه در یخچال می باشد همچنین در ماکروفر و فریزر نیز قابل استفاده می باشد .

  باکس سبزیجات مستطیل لیمون درب دار تولید می شود که به صورت چهار  قفل و محکم بسته می شود تا مواد داخل آن به بیرون نریزد همچنین دارای نوار سلیکونی می باشد تا بوی مواد غذایی داخل ظرف به فضای یخچال وارد نشود، این ظرف قابلیت تحمل دما از 20 الی 120 درجه سانتی  گراد را دارد همچنین در صورت استفاده در ماکروفر، بدون درب استفاده شود. این محصول به راحتی قابل شست و شو با دست و ماشین ظرفشویی است.

  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این باکس سبزیجات مستطیل بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این باکس سبزیجات مستطیل لیمون به طول 27 سانتی متر، به عرض 21 سانتی متر و به ارتفاع 11 سانتی متر تولید می شود. ؛ همچنین وزن این ظرف فریزری 400 گرم می باشد.

  مشخصات باکس سبزیجات مستطیل

  • وزن 450 g
  • ابعاد 27 × 21 × 11 cm
  • رنگ

   سبز, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )