سوالی داری؟

ادویه 511

صاف

تعداد :

  کارن

  معرفی محصول:

  ادویه 511 کارن از ظروف نگهدارنده و از پرکاربرد ترین لوازم در هر خانه و آشپزخانه می باشد.

  ادویه 511 کارن وسیله ای برای نگه داری ادویه جاتی مانند نمک، زردچوبه، دارچین، فلفل در منازل، آشپزخانه، رستوران، کابینت و … مورد  استفاده واقع می شود. این محصول برای نگه داری ادویه جات بسیار مناسب خواهد بود. ظرف نگه داری ادویه جات ااز اهمیت ویژه ای برخوردار است به دلیل اینکه ادویه ها عامل مهم در کیفیت غذا و مزه غذا به حساب می آیند؛ این ادویه511 با درب تولید می شود، درب این ادویه بلند محکم بسته می شود و به راحتی می توانید انواع ادویه جات را در داخل این جا ادویه نگه داری کنید.

  ادویه 511 کارن با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی جهت نگه داری ادویه جات در کابینت با قالب گرد طراحی شده است، که فضای کمتری را اشغال می نماید و می توانید بهترین استفاده را از مکان خو داشته باشید. به دلیل جنس مرغوب و باداوم این جا ادویه، به راحتی قابل شست و شو با دست یا ماشین ظرفشویی می باشد؛ همچنین این جا ادویه بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه شدید می باشد. ادویه 511 کارن از جنس پلاستیک درجه یک و بهداشتی می باشد انتهای این جا ادویه از پلاستیک شفاف می باشد.

  کارن پلاستیک در سال 1392 تاسیس گردید. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی برداشته است و توانسته به تولید این ادویه 511 بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  مشخصات فنی:

  ابعاد این ادویه 511 کارن به طول  سانتی متر، به عرض  سانتی متر و به ارتفاع سانتی متر تولید می شود. این محصول از جنس شیشه عرضه می شود؛ همچنین وزن این ادویه 340 گرم می باشد.

  مشخصات ادویه 511

  • رنگ

   سفید, صورتی

  مقایسه ( 0 مورد )