سوالی داری؟

آبچکان

Call

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از طریق لیست پایین برگه، از کالاهای مشابه این کالا دیدن نمایید.

  لیمون

  آب چکان لیمون از لوازم پر کاربرد و ساده در هر خانه و آشپزخانه ای می باشد.
  آشپزخانه قلب تپنده هر خانه می باشد و آبچکان هم شاهرگ اصلی آن محسوب می شود. بطور کلی سینک و آبچکان بسته به نوع طراحی آشپزخانه متغییر می باشد به طور مثال در آشپزخانه هایی ک سینک در کنار پنجره قرار دارد از آبچکان رو میزی باید استفاده کرد. ابچکان های رومیزی انواع و اقسام متفاوتی دارد. یکی از این نوع ابچکان ها آبچکان لیمون می باشد.
  ابچکان لیمون از جنس مواد اولیه درجه یک، مستحکم و مرغوب تولید می شود؛ این آبچکان از بهترین پلاستیک ساخته شده است. این محصول به صورت رومیزی یا روی کابینت استفاده می شود. این آبچکان دارای 12 عدد جایگاه جهت قرار دادن بشقاب و پیش دستی و سه جایگاه جهت قرار دادن قاشق، چنگال و چاقو به صورت جداگانه می باشد و یک جایگاه جهت قرار دادن لیوان و کاسه تعبیه شده است؛ همچنین سینی برای این آبچکان تعبیه شده است که مانع از ریختن آب ظروف بر روی سطح کابینت یا میز می شود.
  آبچکان لیمون دارای طراحی زیبا و با رنگ بندی متنوع جهت قرار دادن ظروف شسته شده و آبکشی ظروف می باشد و به راحتی این محصول قابل شست و شو با دست است.
  لیمون ساخت کشور ایران و شرکت صنعت سازان می باشد. این شرکت گامی در جهت تولید اجناس با کیفیت داخلی برداشته است؛ شرکت صنعت سازان با نام تجاری (برند) لیمون، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی توانسته به تولید این آبچکان بپردازد و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
  مشخصات فنی:
  ابعاد این آبچکان لیمون به طول 40 سانتی متر، به عرض 35 سانتی متر و به ارتفاع 10سانتی متر تولید می شود. همچنین وزن این آبچکان گرم می باشد.

  مشخصات آبچکان

  مقایسه ( 0 مورد )